EXPERIMENT č. 1

Koupil jsem si brokolici, celer, kuřecí prsa a kefír. Podle online průvodce bylo snadné splnit všechny podmínky: vypočítat část jídla a rovnováhu uhlohydrátů, bílkovin a tuků, jakož i vzdálenost, kterou musíte denně ujet. Bohužel jsem se držela jen 5 dní. Všechna tato omezení, běh a čerstvý celer pro mě vůbec nebyly. Kvůli hladu, který jsem neustále cítila, jsem se po celou dobu hádala s příbuznými a kolegy v práci a dokonce jsem se dostal vybourala. Neodolatelně jsem chtěla si dát pizzu `4 sýry` ...

NAVIGACE WEBU

Když jsem na svém blogu napsala, jak špatně jsem se cítil kvůli své nadváze, okamžitě jsem našla lidi s podobnými pocity. Dívky z celého světa se mě snažily podpořít a pozvali mne na maraton hubnutí. Okamžitě mi vysvětlili, že maraton je zajímavý, a určitě se mi bude líbit.

Podstata hubnutí nebyla ve stravě a cvičení, ale v pravidelném příjmu Idealica - přírodních kapkach na bázi extraktů z exotického ovoce.

Bylo obtížné to nazvat maratónem a věřit v jeho účinnost, ale inspirovála jsem se výsledky jiných dívek, a souhlasila jsem. Naštěstí! Šestitýdenní maraton velmi rychle a snadno utekl, a co je nejdůležitější - úspěšně! Holky, tohle je něco! Přesvědčte se sami:

ZAČÁTEK

Váhá, kg: 80.300
Proporce, cm: 110/89/117

PRVNÍ TÝDEN

Týden uběhl jako obvykle. Domov - práce - domov. Jediná věc, která se změnila, je to, že jsem začala pít kapky Idealica Zatím žádné viditelné výsledky, ale existují nové vnitřní pocity. Neustálá touha jíst / pít kávu / dát si něco k jídlu zmizela. Nijak jsem se neomezovala v jidle, ale začala jsem jíst jen polovinu obvyklé porce.

Váhá, kg: 79.600

Parametry, cm: 110/89/117

DRUHÝ TÝDEN

Páni! Žádný běh nebo celer s brokolicí, ale hmotnost se snížuje. Moje nadšení rostlo a moje nálada byla vždy vynikající. Žádné bolesti hlavy a nespavost, cítím se klidně a nemám chuť na sladkosti. A co je nejdůležitější - nemám pocit hladu! Ani jsem si nemyslel, že je to možné.

Na váze mám už minus 4 kg. Ideální postava je stále daleko, ale moje tvář je už mnohem tenčí.

Váhá, kg: 75.600

Parametry, cm: 108/88/117

TŘETÍ TÝDEN

Jsem v šoku. Mínus 5 cm v pase po 3 týdnech!

Cítím se skvěle a nejsou žádné vedlejší účinky. Pořád mám dost síly a energié na jakekoliv podníkání - v práci i doma.

Váhá, kg: 74.400

Parametry, cm: 103/84/114

ČTVRTA NĚDĚLE

Takže polovina maratonu prošla. Ani jsem si nevšimla, jak rychle ten čás letěl, ale velmi dobře vidím, jak se mé tělo změnilo. Hmotnost se snížuje rychlostí větra. Věci, které pro mě byly malé, jsou znovů akorát. A to je skvělé!

Moje kolegové, přátelé a všichni, kdo mě znají, mě nepřestávali chválit. Díky té nadměrne pozornosti jsem byla trochu v rozpacích, ale to mě dokonce přesvědčílo, že jsem na správné cestě. Nemůžu se dočkat, až dokončím maraton. Už jsem conejrychlejí chěla vědět, kolik nakonec zhubnu.

Váhá, kg: 68.200

Parametry, cm: 97/80/107

PÁTÝ TÝDEN

`Jsi vědma!`, vtipkovali nade mnou mé kamaradi, když viděli, že jím stejně jako oni, ale s každým dnem jsem hubenější. Zatím jsem jim neříkala o maratonu a Idealica. Všechno je v pořádku, s výjimkou problémů se skříní. Všechny mé šaty, které jsem nosil, jsou mi velike! V práci máme firemní oblečení. Minulý rok jsem měla velikost XL. Včera jsem si objednala M.

Váhá, kg: 65.300

Parametry, cm: 94/78/99

ŠESTÝ TÝDEN

Pří pohledu do zrcadla a vidím krásavici. Přestože před měsícem a půlem jsem tam viděla obrovskou tlustou krávu. Dívám se na své staré šaty a chápu, jak jsem byl obrovská!

A teď o hlavní věci - ztratila jsem až 18 kg! Podle měření je to mínus 23 cm u boků a mínus 15 cm u pasu. Hrudník v obvodu se snížil o 20 cm, ale samotná hruď se téměř nezmenšila, velikost zůstala skoro stejná - ale veškerý tuk na zádech a záhyby tuku pod podprsenkou zmizely. A to vše se stalo bez diety, hladovění a cvičení.

Váhá, kg: 62.400

Parametry, cm: 90/74/94

Cítím se jako skutečná hvězda. Každý, kdo mě zná, pokaždé, když se setkají, obdivuje moji transformací.

AKTUALIZOVÁNO:

Ahoj Holky! Každý den od vás dostávám stovky zpráv. Ptáte se, co jsou to za kapky Idealica a kde by jste si je mohli koupit. Odpovídám zde - protože nemohu osobně odpovědět každé z vás.

Idealica - inovativní přírodní kapky, které stimulují spalování tuků bez fyzické námahy. Výrobek neobsahuje chemikálie a je vyroben ze 100% přírodních rostlinných a ovocných výtažků, takže je možné jej zakoupit bez lékařského předpisu. Stačí rozpustit 25 kapek Idealica ve sklenici vody nebo džusu, a pít dvakrát denně před jídlem - asi 15 minut před snídaní a obědem (nebo večeří).

Kapky Idealica si můžete objednat na oficiálních webových stránkách. Jedná se o záruku kvality a efektivity produktu, jakož i možnost zakoupit jej za nejlepší cenou!

IDEALICA

Holky, pokud máte problémy z nadváhou, neztrácejte čas a objednejte si tyto kapky právě teď. Ti, kteří již s Idealica zhubli nebo hubnou, nezapomeňte se v komentářích podělit o svůj názor. Čekám na váš názor!

POPULÁRNÍ

OMEZENÁ NABÍDKA PRO NAŠE ČTENÁŘE

Pozor!
Náš webový portál daruje možnost získat slevu na Idealiсa. Stiskněte Spin a mějte štěstí. Pokud se vám bude dařit, získáte zboží se slevou. Hodně štěstí!

spin